Wyszukiwarka

farba Sankt

Msze św.

Msze św. w dni powszednie:
7.00; 8.00; 19.00.

Msze św. w niedziele i święta:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00.

Więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie - XXVIII Niedziela zwykła - 10.10.2021

 1. Dzisiaj obchodzony jest w naszej Ojczyźnie XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się!”. Podczas kwesty przy kościołach i w miejscach publicznych, można wesprzeć materialnie ten wyjątkowy, konsekwentnie budowany od 21 lat przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II. Dziś, w obliczu trudności finansowych wielu rodzin, przez składane ofiary mamy szansę podtrzymać, a niejednokrotnie przywrócić nadzieję w sercach młodych ludzi na lepszą przyszłość i realizację ich edukacyjnych aspiracji dla dobra Kościoła i naszej Ojczyzny. Niech udzielone w ten sposób wsparcie, nawet w obliczu osobistych trudności i niedostatków, będzie wyrazem naszej solidarności i wyobraźni miłosierdzia. Ofiary na pomoc dla zdolnej i niezamożnej młodzieży można składać do koszyków znajdujących się na stolikach pod chórem. „Bóg zapłać” za dar serca.
 2. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w naszym Sanktuarium w niedzielę i w pozostałe dni tygodnia zawsze o godz. 18.15. Dzisiejsze rozważania do modlitwy różańcowej będą nawiązywać do Dnia Papieskiego. Zapraszamy.
 3. We wtorek wypominki roczne czytamy o godz. 18.15, a Msza św. za zmarłych o godz. 19.00.
 4. W środę o godz. 7-ej rano, Msza św. w in­ten­cji żyjących i zmarłych Dobroczyńców naszego kościoła i do­mu zakonnego.
 5. Nabożeństwo do Miło­­sier­dzia Bożego w czwartek i w piątek, połączone z Nabożeństwem Różańcowym o 18.15.
 6. W czwartek zapraszamy na „Różańcowe Jerycho”, czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem od godz. 8.00 do 20:00.
 7. W piątek po Mszy św. o 19.00 kontynuujemy nasze wieczory miłosierdzia, wystawiamy Najświętszy Sakrament i adoracja do 21.00, a w konfesjonałach sprawujemy Sakrament Pojednania. 
 8. W sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny połączone z nabożeństwem Różańcowym o godz. 18.15.
 9. W liturgii bieżącego tygodnia przypadają następujące wspomnienia:
 • poniedziałek – św. Jana XXIII, papieża
 • wtorek - bł. Jana Beyzyma, jezuity, posługacza trędowatych,
 • środa – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana,
 • czwartek – św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy
 • piątek – św. Teresy z Awille, zakonnicy i doktora Kościoła,
 • sobota – św. Jadwigi Śląskiej, jest to dzień 43-tej rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na papieża,
 1. W zakrystii można nabyć aktualny numer dwutygodnika „Opiekun” oraz październikowy biuletyn Apostolstwa Modlitwy i tygodnik Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w naszych domach.