Wyszukiwarka

farba Sankt

Msze św.

Msze św. w dni powszednie:
7.00; 8.00; 19.00.

Msze św. w niedziele i święta:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00.

Więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie - XX Niedziela zwykła - 14.08.2022

  • W poniedziałek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - w polskiej tradycji Matki Bożej Zielnej - porządek Mszy św. niedzielny. Pod koniec każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Tego dnia wspominamy 102. rocznicę „Cudu nad Wisłą”. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Tych którzy oddali swe życie w obronie Ojczyzny.
  • We wtorek czytamy wypominki roczne o godz. 18.30, a Msza św. za zmarłych o godz. 19.00.
  • W środę cotygodniowa Msza św. w in­ten­cji żyjących i zmarłych Dobroczyńców o godz. 7.00. Modlitwa tą wyrażamy naszą wdzięczność wobec wszystkich, którzy materialnie i duchowo wspierają jezuitów oraz dzieła prowadzone przy naszym Sanktuarium i domu zakonnym.
  • Nabożeństwo do Miło­­sier­dzia Bożego w czwartek i piątek o 18.30. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza czcicieli Bożego Miłosierdzia. Prośby i podziękowania na piątkowe nabożeństwo składamy do skrzynki pod chórem.
  • Po Mszy św. w piątek wieczorem kontynuujemy nasze Wieczory Miłosierdzia, odmawiając różaniec w intencji pokoju na Ukrainie i w świecie oraz adorując Najświętszy Sakrament do godz. 21.00. W trakcie istnieje możliwość przystąpienia do spowiedzi.
  • Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny w sobotę o godz. 18.30.
  • W tym tygodniu w liturgii przypadają następujące wspomnienia: w środę – św. Jacka Odrowąża, prezbitera, jest to również dzień imienin o. Jacka Pyszki, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach; w czwartek – św. Alberta Hurtado, prezbitera; w sobotę – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, jest to również dzień imienin o. Bernarda Karwela, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  • W zakrystii można nabyć: Biuletyn Apostolstwa Modlitwy, nowy dwutygodnik Diecezji Kaliskiej pt. „Opiekun” oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.