Wyszukiwarka

farba Sankt

Msze św.

Msze św. w dni powszednie:
7.00; 8.00; 19.00.

Msze św. w niedziele i święta:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00.

Więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Narodzenia Pańskiego, 25.12.2022

  • W ten uroczysty Dzień Narodzenia Pańskiego pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nawiedzającym nasze Sanktuarium i nasz dom, wiernym, rodzinom, przyjaciołom, dobroczyńcom. Niech umacnia się nasza nadzieja pokładana w Synu Bożym, który z miłości do nas stał się Człowiekiem. Niech Nowonarodzony Jezus, obdarzy każdego i każdą z nas, nasze rodziny, naszą Ojczyznę i świat cały bezcennym darem pokoju. Od całej naszej zakonnej wspólnoty jezuitów przekazujemy życzenia błogosławionych, pełnych dobroci, łask i pokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz zapewniamy o naszej modlitwie.
  • Wielkie podziękowanie tym, którzy pomagali w przygotowaniu naszego kościoła do tegorocznych Świąt. Szczególne słowa uznania i wdzięczności kierujemy do panów Arkadiusza, Piotra i Franciszka za przygotowanie żłóbka oraz pań Anny i Elżbiety za dekoracje. „Bóg zapłać”.
  • Jutro drugi Dzień Świąt i Oktawy – św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika Kościoła. Tradycyjnie taca będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.
  • We wtorek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. W środę święto świętych Młodzianków Męczenników. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić także za przyczyną św. Szarbela. Po Eucharystii ojciec Zygmunt Kwiatkowski będzie podpisywał swój najnowszy tomik poezji. Podobnie po Mszach św. w przyszłą niedzielę.
  • W piątek święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu będziemy się modlić za rodziny i małżonków chrześcijańskich.
  • Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w czwartek i piątek o godz. 18:30.
  • W sobotę zakończenie roku kalendarzowego. Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne ze śpiewem „Suplikacji” i „Te Deum” zostanie odprawione o godz. 18:30, a po nim Eucharystia z uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki.
  • W niedzielę, 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to także dzień modlitw o pokój na całym świecie i błogosławieństwo Boże na Nowy Rok Pański 2023.
  • Przyszła niedziela będzie pierwszą miesiąca. Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 10.00. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.
  • W zakrystii można nabyć: najnowszy numer Opiekuna, styczniowy Biuletyn Apostolstwa Modlitwy i świąteczny numer Gościa Niedzielnego. Są jeszcze do nabycia świecie Caritas w ramach pomocy dzieciom.