Wyszukiwarka

farba Sankt

Msze św.

Msze św. w dni powszednie:
7.00; 8.00; 19.00.

Msze św. w niedziele i święta:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00.

Więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie - Narodzenie Pańskie - 25.12.2021

  • W ten uroczysty Dzień Narodzenia Pańskiego składamy naszym wiernym, rodzinom, przyjaciołom, w tym naszym dobroczyńcom z serca płynące życzenia. Życzymy, aby w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, umacniała się nasza nadzieja pokładana w Synu Bożym, który z miłości do nas stał się Człowiekiem. Niech Nowonarodzony Jezus, który jest Bogiem z nami, rodzi się w nas na nowo przez wiarę i miłość. Od całej naszej zakonnej wspólnoty jezuitów przekazujemy życzenia błogosławionych, pełnych dobroci, łask i pokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz zapewniamy o modlitwie.
  • Wielkie podziękowanie tym, którzy pomagali w przygotowaniu naszego kościoła do tegorocznych Świąt. Szczególne słowa uznania i wdzięczności kierujemy do panów Arkadiusza i Piotra za przygotowanie żłóbka, Mieczysława za ustawienie choinek oraz pań Anny i Elżbiety za dekoracje. „Bóg zapłać”.
  • Jutro drugi Dzień Świąt i OktawyNiedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Będziemy się modlić za małżonków o ich świętość, umocnienie więzi miłości oraz błogosławieństwo dla rodzin. Zapraszamy małżonków do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich na Mszach św. o godz. 10:00, 11:30 i 13:00.
  • W drugi dzień świąt taca przeznaczona będzie na uczelnie katolickie.
  • Pamiętajmy o przestrzeganiu reżimu sanitarnego. Limit w kościołach wynosi 30% i nie obejmuje osób zaszczepionych; nadal obowiązuje przestrzeganie dystansu 1,5 m, dezynfekcji i noszenia maseczek.
  • W zakrystii można nabyć: kolejny numer Opiekuna, styczniowy Biuletyn Apostolstwa Modlitwy i podwójny numer Gościa Niedzielnego. Są jeszcze do nabycia świecie Caritas w ramach pomocy dzieciom.