Wyszukiwarka

farba Sankt

Msze św.

Msze św. w dni powszednie:
7.00; 8.00; 19.00.

Msze św. w niedziele i święta:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00.

Więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie - IV Niedziela Wielkanocna - 8.05.2022

 
 • Dzisiaj Niedzielą Dobrego Psterza rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o powolania kapłańskie, zakonne i misyjne.

 • W ramach trwającego Jubileuszowego Roku Ignacjańskiego, zapraszamy wszystkich wiernych i sympatyków duchowości ignacjańskiej do naszego Sanktuarium na Dni Peregrynacji Ikony i Relikwii św. Ignacego Loyoli. Peregrynacja ma miejsce w poszczególnych kościołach i placówkach jezuickich w całej Polsce. U nas odbędzie się w dniach od 12 do 18 maja. W czwartek o godz. 19.00 przywitanie i modlitwa o owocne przeżycie jubileuszu oraz wprowadzenie w tematykę jubileuszu: „W Chrystusie wszystko zobaczyć na nowo”. Zapraszamy codziennie na Mszę św. o godz. 19.00 z okolicznościową homilią. W sobotę modlitwa w intencji kobiet o dar potomstwa i za rodziny; możliwość otrzymania wody św. Ignacego oraz błogosławieństwo relikwiami. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym planem, który został zamieszczony na plakatach. Nasze Sanktuarium jest Świątynią Jubileuszową, gdzie można codziennie zyskać odpust zupełny. Za tydzień zostanie otwarta okolicznościowa wystawa. Zapraszamy gorąco do udziału w łaskach Jubileuszu.
 • W przyszłą niedzielę, 15 maja po Mszy św. o godz. 13.00, w ramach dni ignacjańskich grill w naszym ogrodzie. Zaproszenie kierujemy do grup duszpasterskich i do wszystkich sympatyków naszego Sanktuarium. Będzie nam wszystkim bardzo miło, gdy spotkamy się na wspólnym świętowaniu. Przynieśmy ze sobą domowe wypieki.
 • Nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej, codziennie o godz. 18.30, zaś w czwartki i piątki połączone z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15. Podczas tegorocznego nabożeństwa majowego modlimy się o pokój dla świata i w Ukrainie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej modlitwie.
 • W poniedziałek przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
 • Msza św. zbiorowa za zmarłych i za poleconych w wypominkach rocznych we wtorek, o godz. 19:00.
 • Msza św. za żyjących i zmarłych Dobroczyńców naszego Sanktuarium i domu zakonnego w środę o godz. 7:00.
 • W czwartek Różańcowe Jerycho od godz. 8.00 do wieczornej Mszy św.
 • W piątki kontynuujemy wieczory miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 21.00, w trakcie medytacja ignacjańska prowadzona przez WŻCH, a także możliwość spowiedzi.
 • Spotkanie formacyjne Apostolstwa Modlitwy odbędzie się w najbliższą środę. Początek Mszą św. w Sanktuarium o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy członków, jak i pragnących się dołączyć do tego typu Apostolstwa.
 • W zakrystii można nabyć: majowy numer Biuletynu Apostolstwa Modlitwy oraz nowy dwutygodnik „Opiekun” oraz „Gość Niedzielny”.