Wyszukiwarka

farba Sankt

Msze św.

Msze św. w dni powszednie:
7.00; 8.00; 19.00.

Msze św. w niedziele i święta:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00.

Więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021r. XXII Niedziela Zwykła

 1. We wtorek Dzień Solidarności i Wolności. Obchody zewnętrzne dla NSZZ Solidarność Wielkopolska Południowa odbędą się dzisiaj o godz. 19.00 w naszym Sanktuarium. Przewodniczyć będzie bp Damian.
 2. We wtorek wypominki roczne czytamy o godz. 18.30, a Msza św. za zmarłych o godz. 19.00.
 3. W środę przypada 82-ta rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy o wszystkich, którzy z najwyższym poświęceniem bronili Ojczyzny.
 4. Również w środę o g. 7-ej rano, Msza św. w in­ten­cji żyjących i zmarłych Dobroczyńców naszego kościoła i do­mu zakonnego.
 5. Nabożeństwo do Miło­­sier­dzia Bożego w czwartek i w piątek, o 18.30.
 6. Najbliższy piątek jest pierwszym miesiąca. Pamiętajmy o Ko­mu­nii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Litania do Serca Jezusowego po Mszy św. o godz. 8.00. W tym dniu kontynuujemy wieczory miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 21.00, a w konfesjonałach spowiadamy.
 7. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót wynagradzające Matce Bożej za obelgi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny o godz. 18.30.
 8. W liturgii bieżącego tygodnia przypadają następujące wspomnienia:
 • W środę - NMP Królowej Pokoju,
 • w czwartek – bł. Jakuba Bonnauda, kapł. i towarzyszy: Józefa Imberta i Jana Mikołaja Cordiera, oraz Tomasza Sitjara, kapł. i towarzyszy, męczenników jezuickich,
 • w piątek - św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
 • w sobotę – MB Trybunalskiej MB Pocieszenia, Patronki Polskich Parlamentarzystów
 1. W naszej wspólnocie zakonnej witamy O. Jerzego Kacprzyka SJ, który decyzją O. Prowincjała będzie ministrem naszego Domu Zakonnego.
 2. Za tydzień w niedzielę zgodnie z Apelem Przewodniczącego KEP włączamy się w przeżywanie Dnia Solidarności z Afgańczykami. W modlitwie będziemy prosili o pokój w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków, których wiele tysięcy ratuje swoje życie i zdrowie ucieczką z kraju, szukając pomocy we wspólnocie międzynarodowej.
 3. W zakrystii można nabyć: dwutygodnik Diecezji kaliskiej Opiekun, wrześniowy biuletyn Apostolstwa Modlitwy i tygodnik katolicki Gość Niedzielny. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
MBTrybunalska