Wyszukiwarka

farba Sankt

Msze św.

Msze św. w dni powszednie:
7.00; 8.00; 19.00.

Msze św. w niedziele i święta:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00.

Więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie 26.09.2021r. XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dziś Dzień Migrantów i Uchodźców.
 2. Od piątku zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe, które w naszym Sanktuarium będą odprawiane w niedzielę i w pozostałe dni tygodnia zawsze o godz. 18.15.
 3. We wtorek wypominki roczne czytamy o godz. 18.30, a Msza św. za zmarłych o godz. 19.00.
 4. W środę o g. 7-ej rano, Msza św. w in­ten­cji żyjących i zmarłych Dobroczyńców naszego kościoła i do­mu zakonnego.
 5. Nabożeństwo do Miło­­sier­dzia Bożego w czwartek o godz. 18.30, a w piątek, połączone z Nabożeństwem Różańcowym o 18.15.
 6. W I piątek miesiąca pamiętajmy o Komunii św. wynagradzającej za grzechy świata. Po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Serca Jezusowego. Po Mszy św. o 19.00 kontynuujemy nasze wieczory miłosierdzia, wystawiamy Najświętszy Sakrament i w konfesjonałach spowiadamy.
 7. W  I sobotę miesiąca Nabożeństwo w I soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP połączone z nabożeństwem Różańcowym o godz. 18.15.
 8. W liturgii bieżącego tygodnia przypadają następujące wspomnienia:
 • W poniedziałek – św. Wincentego a’ Paulo, kapłana,
 • We wtorek – św. Wacława, męczennika,
 • W środę – święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,
 • W czwartek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła,
 • W piątek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła,
 • W sobotę - św. Aniołów Stróżów.
 1. Parafia św. Rodziny zaprasza w każdy pierwszy piątek miesiąca na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i namaszczeniem olejami św. Charbela o godz. 19.30.
 2. W naszej wspólnocie zakonnej witamy O. Jerzego Kacprzyka SJ, który pełni zadania ministra domu, a zarazem żegnamy Brata Sylwestra zakrystiana.
 3. W zakrystii można nabyć aktualny dwutygodnika Opiekun, w którym jest dużo o zawierzeniu św. Józefowi, fotoreportaż z uroczystości beatyfikacyjnych kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej, historia więźniów z obozu Kulmhof oraz tygodnik katolicki Gość Niedzielny, w którym polecamy wywiad z prowincjałem dominikanów, reportaż o Romach, z którymi spotkał się papież.
Anioł Stróż