Wyszukiwarka

farba Sankt

Msze św.

Msze św. w dni powszednie:
7.00; 8.00; 19.00.

Msze św. w niedziele i święta:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00.

Więcej...

NOWY ROK PAŃSKI 2022

W orędziu na obchodzony dzisiaj 55. Światowy Dzień Pokoju papież Franciszek napisał:

Drodzy bracia i siostry! W czasie, gdy staramy się zjednoczyć nasze wysiłki, aby wyjść z pandemii, chciałbym ponowić moje podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się i nadal wielkodusznie i odpowiedzialnie poświęcają się zapewnieniu wykształcenia, bezpieczeństwa i poszanowaniu praw, zapewnieniu opieki medycznej, ułatwieniu spotkań między członkami rodzin a chorymi, zapewnieniu wsparcia gospodarczego osobom potrzebującym lub tym, którzy stracili pracę. I zapewniam o mojej pamięci w modlitwie za wszystkie ofiary i ich rodziny.
Zwracam się do rządzących i do osób odpowiedzialnych za politykę i sprawy społeczne, do duszpasterzy i przełożonych wspólnot kościelnych, a także do wszystkich mężczyzn i kobiet dobrej woli, aby szli razem tymi trzema drogami: dialogu między pokoleniami, edukacji i pracy. Z odwagą i kreatywnością. I niech będzie coraz więcej ludzi, którzy bez hałasu, pokornie i wytrwale, dzień po dniu stają się budowniczymi pokoju. I niech zawsze poprzedza ich i towarzyszy im błogosławieństwo Boga pokoju!

Wiernym, Współpracownikom, Dobroczyńcom, Przyjaciołom i sympatykom naszego Sanktuarium i Domu Zakonnego składamy serdeczne życzenia noworoczne. Niech Nowy Rok Pański 2022 okaże się dla nas, dla naszej Ojczyzny i świata łaskawszy, abyśmy wolni od lęku o swoją przyszłość, zdrowie nasze i naszych bliskich, umieli szerzyć kulturę opartą na Ewangelii. Niech Dobry Bóg napełnia nas ufnością, zdrowiem i błogosławieństwem pokoju.